Yiyipduru Blog

Zeytinyağı Özlü Sabunlar

Neden Zeytinyağı Özlü Sabunları Tercih Etmemiz Gerekir?

Geleneksel temizliğin ve bakımın yüzyıllardır tek adresi olan sabunlar, tamamen doğal olarak dermatologlar ve etnobotanik uzmanlarımız tarafından cildiniz için özenle geliştirilen doğal sabun çeşitleri ile cildiniz asla kurumaz. Aksine, nemlenirken bir yandan da ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri alır.
Özellikle kuru cilde sahip kişilere önerilen zeytinyağlı sabun ile teniniz ihtiyaç duyduğu nemi ve esnekliği geri kazanır.

Zeytinyağlı Sabun organik içerikler kullanılarak üretilmiştir. Mükemmel cilt bakımının yanı sıra cildinizde uzun süre kalıcılığı olan hoş kokulu sabunlarımızdan vazgeçemeyeceksiniz!

Zeytinyağı Sabunu

Cildinizi dengesini ve bozmadan temizlerken nem seviyesini korur, kurumaya yol açmaz, doğal olarak içerdiği E vitamini ile cildi nemlendirir. Düzenli kullanımla saçları güçlendirir, saç dökülmelerini önlemeye yardımcı olur ve parlaklık kazandırır.

Ardıç Katranı Sabunu

Ardıç Katranı Sabunu saç derisinin ve köklerinin ve sağlığını destekleyerek birçok saç problemine karşı etkili olur. Saçların yenilenmesine, çoğalmasına yardım eder. Uzun vadeli kullanımda saç derisinin doğal dengesine kavuşmasına yardımcı olur böylece kepek oluşumunu minimize eder. Antiseptik özelliği sayesinde cilt ve saç için ideal bir doğal sabun olarak öne çıkar.

 Keçi Sütü Sabunu

Keçi sütünün içerdiği zengin kalsiyum ve vitaminler sayesinde yumuşak, pürüzsüz ve yepyeni bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. Keçi sütünün nemlendirici, serinletici ve cilt onarıcı özellikleri sayesinde cildin daha taze, gergin ve parlak görünmesini sağlar. Tüm cilt tiplerinde gün boyu güvenle kullanılır.

 Aloe Vera Sabunu

Alerjik, hassas veya kuru ciltlerin sağlığına kavuşmasında en etkili bitkilerden olan aloe vera hassas ciltler başta olmak üzere tüm cilt tipleri için idealdir.

İçeriğinde doğal olarak bulunan glikoproteinler sayesinde; yanma, tahriş olma sorunlarını gidermede birebir etkilidir. Cildinizi doğal yolla besler.

Cildinizin ihtiyaç duyduğu doğal yağ-nem dengesine kavuşmasında etkilidir. Kan dolaşımını hızlandırarak cilt sağlığınızda önemli bir rol üstlenir. Güçlü bir nemlendiricidir, böylelikle cildinizin sağlıklı ve genç kalmasına yardım eder.

Papatya Sabunu

Papatya çiçeklerinden elde edilen yağdan üretilen papatya sabunu düzenli kullanıldığında cildi güzelleştirir, cildin parlaklığını geri kazanmasına ve saçların güçlenmesine yardımcı olur.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.